O Tangite

Tangit ponúka profesionálne riešenie na spájanie, upevňovanie a tesnenie plastových potrubných systémov a tiež protipožiarne tesnenie.

Tangit je lídrom v lepení a opravách plastových potrubí už od roku 1964. Zároveň značka zapôsobí profesionálnymi riešeniami pre všetky aspekty protipožiarnej ochrany konštrukcií, tesnenia vstupov do budov a tesnenia závitov pre vodovodné a vykurovacie potrubia. Napríklad s tesniacim závitom Uni-Lock vyvinul Tangit ekonomickú alternatívu ku konvenčným konopným a teflónovým páskam. Výrobok bol certifikovaný Nemeckým technickým a vedeckým združením pre plyn a vodu (DVGW). Tiež ocenené DVGW: vysoko kvalitné expanzné živice Tangit M 3000 pre utesnenie jedného a viackanálových vstupov do budov, opravy netesných kanálov, ako aj pre kanalizačné a káblové kanály v stenách a stavbu studní.

Tangit presahuje najvyššie štandardy bezpečnosti, hospodárnosti a ľahkého spracovania. Produkty podliehajú prísnemu monitorovaniu a zaručujú spracovateľovi stálu kvalitu. To zaisťuje v neposlednom rade výskumné oddelenie spoločnosti Henkel, v ktorom sú produkty Tangit neustále vyvíjané.

Pretože rôznorodé úlohy v stavebníctve dnes vyžadujú komplexné riešenie problémov, Henkel podporuje prácu stavebných špecialistov všetkým, čo definuje značku Henkel: partnerstvom zameraným na výkon, optimálne zladenými inovatívnymi produktmi a kompetentným servisom v teréne, ktorý je vždy na špičkovej úrovni.

Henkel je nielen najväčším svetovým výrobcom lepidiel, ale aj lídrom vo vývoji a výrobe inovatívnych produktov stavebnej chémie. Vo viac ako 125 krajinách na piatich kontinentoch odborníci dôverujú značkám a technológiám spoločnosti Henkel.